Terugbelservice »
Sluit venster » Als u onderstaand formulier invult, dan bellen wij u zo spoedig mogelijk terug.


 

MOTIONMETER - 7619 - REDLAKE


MOTIONMETER

KENMERKEN:

  • Display op achterzijde
  • Draagbaar en snel verplaatsbaar
  • Opname tot 1000 beelden per seconde
  • Analoge output AV/DV converter meegeleverd
  • High speed opnamen, Slow motion afspelen
  • Complete set waarmee u direkt kunt starten


BESCHRIJVING:

De MotionMeter is de meest veelzijdige high-speed camera momenteel beschikbaar. Door zijn unieke ontwerp en gebruik als een normale videocamera is deze camera snel inzetbaar en biedt u snel inzicht in uw productieproces. De camera is in staat om beelden op te slaan in het interne geheugen met een snelheid tot 1000 f/seconden. De sluitersnelheid tot 1/20.000 deel van een seconde biedt u de mogelijkheid een beelden vast te leggen zonder bewegingsonscherpte. Door een set meegeleverde lenzen van 12, 25, 50 mm een statief, focusbare verlichting, machineklemmen in de verhuurset kunt u voor vrijwel iedere toepassing direkt aan de slag.

Aansluitmogelijkheden voor externe triggering, instellen triggermoment en andere opties kunt u uw proces nauwkeurig registreren. 

Opname snelheid: 1 fps. tot 1000 fps. Aaansluitmogelijkheid connection out/in: NTSC of PAL, Event Marker In / Phase Lock In, Strobe Out / Phase Lock Out,Trigger In.

 

Bel voor meer informatie en advies voor de keuze van de juiste camera 078 6511117



MOTIONMETER
 
« OVERZICHT


INFORMATIE AANVRAGEN »

ALGEMENE VOORWAARDEN »

Bel direct: +31 (0)78 6511117

Webdesign: MediaFusion