Direct huren uit voorraad
De Hydrajaws Shear Tester Add-on is een veelzijdige en betrouwbare oplossing voor het testen van schuifbelastingen op ankers in bouwmaterialen zoals beton en metselwerk. Dit systeem is ontworpen om naadloos samen te werken met de Hydrajaws M2000, M2050 of M35+ trekkrachtmeters en biedt nauwkeurige verificatie van schuifbelastingen voor uw ankers.
Dit systeem is ideaal voor professionals die nauwkeurigheid en efficiëntie eisen bij het testen van ankers in diverse bouwtoepassingen. Het voldoet aan de normen zoals BS8539 en de richtlijnen van de Construction Fixing Association voor het testen van bouwbevestigingen.
Kenmerken
Inhoud van de kit
Let op: De tester zelf is niet inbegrepen. Dit frame is compatibel met de Hydrajaws M35+, M2000 en M2050 trekkrachtmeters (apart verkrijgbaar).
Vraagt u vrijblijvend om advies voor gebruik voor uw project en/of de mogelijkheden voor aankoop van deze Shear Tester tester bij Metesco.
Uitleeswaarde
Kg + N + ø + N/mm² + ton + MPa + kN +Service en kwaliteit staan bij ons hoog in het vaandel. Vanwege de zeer bijzondere aard van ons verhuur- en verkoopprogramma zorgen wij altijd voor een goed advies op maat.
Wij kunnen aantonen dat al onze meetinstrumenten voldoen aan de fabrieksspecificaties. Bij Kalibratie draait alles om nauwkeurigheid, en daarmee bent u bij ons aan het juiste adres!
Wij zorgen ervoor dat het bezit van meetapparatuur overgaat naar gebruik. Bij ons kunt u meten zonder investering, beheer en onderhoud. Al onze instrumenten zijn direct leverbaar voor zowel verkoop als verhuur.
Naast zo zuinig mogelijk omgaan met ons energieverbruik en zo veel mogelijk recyclen, doen wij er alles aan om zo duurzaam mogelijk zaken te doen. Bekijk wat wij doen om onze producten en services zo "groen" mogelijk te maken op onze Duurzaamheids pagina.
Metesco Nederland B.V.
Oosterparkweg 35G
2985 SX Ridderkerk
KvK: 20121596
BTW: NL819507283B01
Tel: +31(0)78 651 11 17
E-mail: info@metesco.nl